MUCHA Produkcja Filmowa

Działamy na rynku produkcji audiowizualnych od 2005 roku. Nasz Dom Produkcyjny początkowo (jeszcze jako Szklana Stopa Studio) zajmował się produkcją teledysków dla największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Od 2010 roku zajmujemy się głównie produkcją reklamową. W większości naszych prac jesteśmy odpowiedzialni za kreację, produkcję i postprodukcję.
Pracujemy również jako podwykonawcy dla innych domów produkcyjnych. Organizujemy plany filmowe, montujemy,  wykonujemy wszelkie prace postprodukcyjne, takie jak montaż, koloryzacja, VFX, compositing.

Mucha to ludzie z pasją, wieloletnim doświadczeniem i filmowym wykształceniem.
Szefem firmy jest Paulina Młochowska, montażystka filmowa, dba również w firmie o porządek w papierach. Terminowe płacenie współtwórcom, to nasz priorytet! Mateusz Młochowski, z zawodu montażysta, ukończył PWSFTviT, kierunek montaż. W praktyce – opiekun artystyczny projektów, producent. Mateusz Pleskacz, reżyser i scenarzysta. Większość naszych filmów to jego pomysły i reżyseria. Wspólnie z Jackiem Nastałem tworzył Szklaną Stopę. Jacek Nastał – reżyser obrazu,  kreator animacji i postprodukcji w Musze. To dzięki jego wrażliwości estetycznej powstają prawdziwe perełki.  Łukasz Badyna producent filmowy, ukończył  PWSFTviT, kierunek produkcja. Dzięki jego doświadczeniu nasze plany filmowe są zorganizowane perfekcyjnie.

Można nas obejrzeć w zakładce jak to robimy.

Robiliśmy filmy dla: